במשך שנות פעילותה צברה DataCube ניסיון רב ביותר בישום מערכות BI וניהול פרויקטי BI במגוון אירגונים בישראל. בין לקחותיה של DataCube ניתן למצוא מגוון ארגונים, בינונים וגדולים, מהמגזר העסקי, המגזר הציבורי, רשתות שיווק, חברות הפצה, חברות תקשורת, חברות היי-טק ועוד.

Applied Materials

Applied Materials

שיתוף פעולה ארוך טווח באפיון ויישום פתרונות BI מתקדמים מבוססי ORACLE

HP

HP

שיתוף פעולה ארוך טווח באפיון ויישום פתרונות BI מתקדמים

Artizone

Artizone

ליווי שוטף בפיתוח ותחזוקת פתרונות ה- BI הארגוניים

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר

אפיון ויישום בפועל של אחד ממחסני הנתונים הגדולים והמורכבים בישראל בטכנולוגיות מיקרוסופט ו-Panorama

בנק יהב

בנק יהב

אפיון ויישום בפועל של אחד ממחסני הנתונים הגדולים והמורכבים בישראל בטכנולוגיות מייקרוסופט

תנובה

תנובה

שיתוף פעולה ארוך טווח בגיבוש אסטרטגיית BI, אפיון ויישום פתרונות BI מתקדמים במגוון טכנולוגיות

תגלית

תגלית

אפיון ופיתוח פתרון BI כולל  וחדשני מבוסס כלי מיקרוסופט ו-Pyramid Analytics

לאומי קארד

לאומי קארד

הסבת תשתית התחקור מבוסס Business Objects לגרסאות העדכניות ביותר

מקורות

מקורות

הסבת תשתית התחקור מבוסס Business Objects לגרסאות העדכניות ביותר

NCR / Retalix

NCR / Retalix

שיתוף פעולה ארוך טווח באפיון ויישום פתרונות BI מתקדמים בתוך המוצר עצמו (OEM)

AIG

AIG

שיתוף פעולה ארוך טווח באפיון ויישום פתרונות BI מתקדמים במגוון טכנולוגיות

ThetaRay

ThetaRay

אפיון ופיתוח פתרון אנליטי מתוחכם בחברת Cyber Security מבוסס כלי Open Souce ו-Java .

בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל

אפיון ויישום של פורטל מידע ארגוני מבוסס Sharepoint

Leader Capital

Leader Capital

אפיון ויישום בפועל של פתרון אנליטי מבוסס מיקרוסופט ו-Pyramid Analytics בחברת Forex מובילה.

קומברס

קומברס

שיתוף פעולה ארוך טווח הכולל מגוון פתרונות אנליטיים במגוון טכנולוגיות מתקדמות בתוך מוצרי החברה והטמעתם אצל לקוחות החברה בעולם.

מימון ישיר

מימון ישיר

אפיון ויישום בפועל של פתרונות מידע חדשניים לכלכלני החברה

סיפור לקוח – תגלית

"העבודה עם חברת Datacube  היתה חיבור טבעי. מנהלי הפרוייקט והמפתחים ביצעו עבודתם נאמנה בהתאם ללו"ז, היה מענה מהיר וגמישות מצד החברה והרגשתי שמח מאוד שבחרתי ב-Datacube  לבצע את הפרוייקט". 

תגלית הוא ארגון חינוכי אשר שם למטרתו לחזק את הקשר בין יהודי התפוצות לישראל. תגלית מעודדת את משתתפיה לגלות משמעות חדשה בזהותם היהודית ובקשר ההיסטורי שלהם לארץ ישראל באמצעות טיולים ומסעות בארץ. הארגון נוחל הצלחה גדולה ובמסגרתו הגיעו לארץ מאות אלפי משתתפים מעשרות מדינות בעולם.

בארגון, שנשען גם על תרומות, מנוהל ידע רב במספר מערכות מקור, בין מקורות המידע ניתן למצוא את תפנית ERP ומערכות תפעולית פרטיות כגון תגליטום (ניהול עונות וקבוצות) ומערכת רגאדמין שמטפלת בניהול הרישום לתגלית בצפון אמריקה. לכל אחת מהמערכות דוחות תפעוליים משלה. חברת דטה קיוב פיתחה פתרון BI  מקצה לקצה המבוסס על הפלטפורמה של מיקרוסופט וה  Viewer של חברת Pyramid analytics. הפתרון מאפשר צפייה במבט על התהליכים הלוגיסטיים, הכלכליים והניהוליים של תגלית ממגוון המערכות.

ניהול הפרויקט נעשה בצורה מתודולוגיית ע"פ שיטת העבודה המפורטת של דטה קיוב שמבטיחה מודל גמיש וסקאלבילי ותוצרים מהירים(Agile). לדברי אלי אננברג, מנהל פרוייקט הבינה העסקית בתגלית, "העבודה עם חברת DATACUBE  היתה חיבור טבעי. מנהלי הפרויקט והמפתחים ביצעו עבודתם נאמנה בהתאם ללו"ז, היה מענה מהיר וגמישות מצד החברה והרגשתי שמח מאוד שבחרתי ב- DATACUBE לבצע את הפרויקט".

דומיניק רוזנברג, מנהלת פרויקטים בדטה קיוב ציינה כי בפרויקט ה BI  של תגלית האתגר העיקרי היה תכנוני. שילוב של עולמות תוכן ייחודיים ומספר מקורות מידע דרש תכנון מעמיק טרם הביצוע. לתגלית היו מספר אתגרים עסקיים והיה צורך לנהל אופרציות מורכבות מקצה לקצה שמשלבות אלמנטים תפעוליים ואלמנטים פיננסים, טרם הפרויקט היה ניתוק בין עולם הכספים לעולם התפעולי. אחד השלבים בטיפול באתגרים היה מיפוי ואיחוד המידע מהעולמות העסקיים השונים. הקמת מערכת ה BI אפשרה השוואה ויזואלית נוחה בין רכיבים מעולם הכספים ומהעולמות התפעוליים ולאחר ההקמה שכבות ההנהלה של תגלית נהנו מתמונה מלאה מקצה לקצה של הנתונים שנצברו בארגון.

בין העולמות הייחודיים לתגלית היו אלמנטים תפעוליים כגון: ניהול קבוצות, עונות, אירועים חריגים, תוכן חינוכי, ניהול מפגשים (בין ישראלים לאמריקאים) ואלמנטים פיננסים כמו: ניהול תקציב, ניהול רכש, ניהול עונות, ניהול רישום, כרטסת. פתרון ה BI שפיתחה דטה קיוב נתן מענה ובהירות לכל העולמות העסקיים.

התרשמתם? מוזמנים ליצור איתנו קשר!

דילוג לתוכן