שירותים

DataCube מציעה ללקוחותיה פתרונות בתחומי הבינה העסקית הבינה המלאכותית, ענן, תשתיות, ופיתוח תוכנה במגוון דרכים:

icon1

מיקור חוץ

ביחד נבנה לך קריירה חדשה בהתאמה אישית, מקצועית ומהירה ונלווה אותך בשנים הבאות. אנחנו מתמחים בהתאמה אישית לתפקידי BI ופיתוח איכותיים ומגוונים. אנחנו שמים דגש להתאמה מקצועית, להצלחה, לאיזון בית – עבודה, להכנסה ולמסלול הקריירה שלך. יש לנו היכרות רחבה ומעמיקה עם מגוון רחב של חברות, משרות ותפקידים שיאפשרו לנו יחד למצוא את הקריירה שאת/ה מחפש ולהיכנס אותה אל עבר מסלול ההמראה.

icon2

השמה

צוות הגיוס שלנו מתמחה בהד הנטינג נקודתי על סמך דרישות התפקיד וצרכי החברה. אנו מאמינים שחברה מורכבת מארגז כלים טכנולוגי ייחודי בשילוב של הרבדים האישיותיים של עובדיה, מכלול שהוא דינמי ומשתנה מחברה לחברה. לכן נשקיע את מרב מאמצינו במציאת מועמד שיתאים ל DNA של חברתכם, גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית. התהליך כולל איתור נקודתי של מועמד העונה על דרישות המשרה, ראיון עומק אישיותי וטכנולוגי, ליווי לאורך כל התהליך עד לרגע חתימת המועמד על החוזה

icon3

יעוץ

DataCube מלווה מאז שנת 2002 חברות בגיבוש תפיסת המידע העסקי תוך מיקוד בערכים העסקיים הייחודיים לכל חברה. אנו מתמחים בתהליכי ייעוץ אסטרטגיים כמו גם תהליכים קצרים וממוקדים לשם שיפור תהליכי עבודה.

icon4

פרויקטים

DataCube בעלת ניסיון עשיר בהקמת מערכות BI מהגדולות והמורכבות בשוק הישראלי כמו גם הקמת מודלים ייעודיים כחלק ממערכות BI קיימות.